Markku J Rantala oljemålning

861906

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "disciplinerad", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 250x84 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6722586
580
6721779
560
6720513
540
6720189
520
6719512
500

Slutpris EUR:
580
6 054 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: