Markku J Rantala oljemålning

861905

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ljus i tunneln", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 250x84 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
6722570
580
6721745
560
6720472
540
6720157
520
6719386
500

Slutpris EUR:
580
5 524 SEK, 718 USD
Utropspris EUR: