Markku J Rantala maalaus

861904

MARKKU J RANTALA (1950-2007) ur serien "från färg till ljus", a tergo signerad samt daterad 1979, olja på duk, 130x100 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala maalaus

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6721152
6718144
280
6717131
220
6716268
200
6716185
150

Slutpris EUR:
3 132 SEK, 352 USD
Utropspris EUR: