Markku J Rantala oljemålning

861903

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "landlös", a tergo signerad samt daterad 1992, olja på duk, 200x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
6722577
580
6721754
560
6720565
540
6720167
520
6719414
500

Slutpris EUR:
580
6 054 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: