Sergej Podrez, oljemålning

861902

SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): Figurkomposition, signerad S. Podrez, Sintez 91, a tergo betitlad, 65x81 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

Drottninggatan 36, Malmö

Sergej Podrez, oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6674530
6674187
6668960

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.