Natalia Khvostjonkova, oljemålningar

861901

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): Figurkompositioner, 2 st, signerade, a tergo daterade 1991, 46x55 resp. 50x61 cm.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

6676558
2021-01-07 18:36:36

2021-01-07 kl 18:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.