Firma Svenskt Tenn

861899

FIRMA SVENSKT TENN, 3 dlr,skål, bläckhorn, bricka, tenn, tidigt 1900-tal, höjd ca 1-10 cm

Slitage, repor, anlöpningar

Metall, Svenskt Tenn

Firma Svenskt Tenn

Budhistorik (14 bud)
6676538
950
6676155
900
6676155
850
6675163
6670351
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.