Silver

861898

PARTI SILVER, mestadels bestick, olika modeller, 1900-tal, total silvervikt ca 908 g

Bruksslitage, anlöpningar

Silver

Silver

Budhistorik (12 bud)
6667952
3 800
6670479
3 600
6667952
3 400
6670206
3 200
6667952
2 800

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.