Chiffonjé sengustaviansk

861897

CHIFFONJÉ, sengustaviansk, omkring år 1800, beslag i mässing, betsat trä, 3 lådor, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 116, 110x52 cm

Bruksslitage, torrspricka, fanérskador, list på ben har fallit bort- denna medföljer, inredningens lådor med slitage, en knopp saknas, inredning med kärvande lås

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Chiffonjé sengustaviansk

Budhistorik (15 bud)
6676032
6676031
950
6676030
900
6676029
850
6676028

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.