Soffbord 1900-tal

861896

SOFFBORD, 1900-tal, mahognyfanér, med utfällbara klaffar, höjd ca 54 cm, 140x55 cm, utfällt bredd ca 98 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Soffbord 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
6687717
700
6690480
700
6687717
650
6685933
600
6687713
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.