Ljuskrona barockstil

861895

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 63, diameter 53 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ljuskrona barockstil

Budhistorik (13 bud)
6676602
950
6676202
900
6676202
850
6675607
6675607
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.