Markku J Rantala oljemålning

861894

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "i vinden stillas sinnet", a tergo signerad samt daterad 1992, olja på duk, 200x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
6724797
580
6722573
560
6721749
540
6720567
520
6720484
500

Slutpris EUR:
580
6 054 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: