Markku J Rantala oljemålning

861891

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad samt daterad -91, olja på duk, 36x41 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6723047
200
6734008
190
6723047
180
6733695
170
6723047
160

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR:
250