Markku J Rantala oljemålning

861890

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad samt daterad 2000, olja på duk, 154x110 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
6724011
460
6721738
440
6718847
420
6718716
6718154

Slutpris EUR:
460
4 802 SEK, 540 USD
Utropspris EUR:
500