Satsbord 3 delar

861889

SATSBORD, 3 delar, 1900-tal, höjd ca 57, 44x32 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Satsbord 3 delar

Budhistorik (14 bud)
6691313
1 300
6679103
6691307
6679103
6691297

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.