Peter Freudenthal Jan Filip-Olson

861888

PETER FREUDENTHAL JAN FILIP-OLSON, Six epressions, mapp med 6 litografier, signerade numrerade och daterade, Peter Freudenthal resp Jan Filip-Olson, 23/47, 1989, ca 50x50 cm

oramade

Budhistorik (11 bud)
6690215
2 400
6690214
6690212
6690211
1 900
6690207
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.