Markku J Rantala oljemålning

861887

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "fängslade former", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 158x118 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
6726783
6721746
380
6719393
360
6719139
340
6718728
320

Slutpris EUR:
4 175 SEK, 470 USD
Utropspris EUR:
600