Markku J Rantala oljemålning

861886

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ljusets frihet i tiden IV", a tergo signerad samt daterad 1980, olja på duk, 175x90 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
6732837
6721750
380
6719401
360
6719149
340
6718738
320

Slutpris EUR:
4 175 SEK, 470 USD
Utropspris EUR:
500