Lock Kina 1700-tal

861885

LOCK, ca 30 st, porslin, Kina, merparten 1700-tal, diameter ca 7-11 cm

Skador, knoppar medföljer

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Lock Kina 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
6675663
700
6675140
650
6670382
600
6675137
600
6670382
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.