Litografi Minako Masui

861884

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Mot Ljuset", signerad, numrerad 50/70, daterad 1988, litografi, ca 69x49 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografi Minako Masui

Budhistorik (31 bud)
6676354
3 600
6676347
3 400
6676344
3 200
6676342
6676341
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.