Markku J Rantala oljemålning

861883

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "villkorlig" a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 200x104 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
6721766
580
6720183
560
6719498
540
6718760
520
6718191
500

Slutpris EUR:
580
5 524 SEK, 718 USD
Utropspris EUR: