Litografi Minako Masui

861882

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Eldars lek", signerad, numrerad 13/50, daterad 1990, litografi, ca 49x49 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografi Minako Masui

Budhistorik (1 bud)

6675999
2021-01-07 13:30:21

2021-01-07 kl 14:24
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.