Skrivbord 1950-tal

861881

SKRIVBORD, 1950-tal, teak, delvis bemålat, med draglådor, höjd ca 73 cm, 100x50 cm

Omfattande slitage, sliten skiva, lådor med fanérsläpp, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 6

Skrivbord 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
6685913
600
6690581
550
6685913
500
6690579
450
6685913

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.