Samovar

861879

SAMOVAR MED BRICKA, Ryssland, 1900-talets början, höjd 53 cm, brickan 35,5 x 20, 5 cm

Slitage, intryckningsskador, små skador

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Samovar

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
6683827
95
6683831
90
6683827
85
6683825
80
6683518
75

Slutpris EUR:
95
992 SEK, 112 USD
Utropspris EUR:
150