Jugendstolar ett par

861878

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor, sits och rygg med textilklädsel, pärlspik, sitthöjd ca 45, höjd 108 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Jugendstolar ett par

Budhistorik (6 bud)
6673141
500
6663372
450
6673136
450
6663372
6673132

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.