Oljemålning Augus Hagborg

861877

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Par, Dalarna, akvarell 33x24 cm, ej signerad

Intygad a tergo Göteborgs museum 1940

Konst, Äldre måleri

Fack 60

Oljemålning Augus Hagborg

Budhistorik (8 bud)
6701469
6701468
6701341
6701339
500
6700328
450

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.