Stolar fornnordisk stil

861876

STOLAR, 4st, fornordisk stil, tidigt 1900-tal, sitthöjd 45 cm

Slitage, lagningar, torrsprickor

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar fornnordisk stil

Budhistorik (5 bud)
6673905
500
6673553
450
6673313
6671079
6669351

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.