Berndt Friberg miniatyr

861874

BERNDT FRIBERG, 4 dlr, vaser samt skålar, Gustavsberg, stengods, Aniara glasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 2,5-6 cm

Minimalt slitage, enstaka glasyrmistor

Keramik/Porslin

Berndt Friberg  miniatyr

Budhistorik (11 bud)
6674970
2 400
6674928
6668555
6668552
1 600
6667171

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.