Karl Walther Nachf väggarmatur

861872

KARL WALTHER NACHF, väggarmatur, plåt och mässing, Tyskland, 1950-tal, höjd ca 65 cm

Slitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 10

Budhistorik (21 bud)
6678385
4 200
6678373
6678384
6678373
3 800
6678380
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.