Jet-te L. Ranning Java

861860

JET-TE L. RANNING (Danmark, född 1954): "Java",
signerad och daterad på baksidan Jet-te L. Ranning -96, olja på duk, 55x75 cm

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

Rum 6

Jet-te L. Ranning Java

Budhistorik (10 bud)
6678523
3 200
6669588
6669587
2 800
6669586
2 600
6669585
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.