Eric Robbert halsband med hänge silver

861856

ERIC ROBBERT, hänge med halsband, sterlingsilver, längd ca 48 cm, stämplat Robbert 925, vikt 10 gram

Smärre slitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (11 bud)
6687436
850
6687403
6687433
750
6687403
650
6687354
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.