Carl Köhler

861852

CARL KÖHLER (1919-2006): "Ryttaren", signerad, olja på pannå, ca 56x68 cm

Carl Köhler

Budhistorik (3 bud)

6674976
6671222
6669530

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.