Sängbord

861850

SÄNGBORD, 1 par, teak, 1960-tal, med låda, benställning i ek, höjd ca 63, 35x50 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Sängbord

Budhistorik (10 bud)
6681383
2 400
6681376
6677550
6681375
6677550
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.