Emma Ekwall oljemålning

861846

EMMA EKWALL (1838-1925): Blomsterstilleben, signerad E Ekwall, olja på duk, 51x36 cm

Rum 1

Emma Ekwall oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6676447
6674843
6676445
6674843
1 900
6676426
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.