Ring och Örhänge 18K

861836

RING, ÖRHÄNGE, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, kamé med skuret porträtt i profil, örhänge på stift, stl ring va 19 jmfr 59, höjd örhänge ca 11 mm, vikt ca 3 g, ej tillhörande mindre etui medföljer

Bruksskick

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Ring och Örhänge 18K

Budhistorik (3 bud)

6745010
750
6744460
500
6741603

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.