Landskapsvapen Småland

861833

LANDSKAPSVAPEN, Småland, 1900-talets mitt, bemålad metall, för upphängning på vägg, höjd ca 26 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 3

Landskapsvapen Småland

Budhistorik (10 bud)
6684041
750
6684479
700
6684041
650
6683244
600
6674607
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.