Evert Lindfors gouache

861830

EVERT LINDFORS (1927-2016): Båtar på strand, signerad, gouache på papper, bildmått ca 47x60 cm

Krackeleringar

Fack 18

Evert Lindfors gouache

Budhistorik (1 bud)

6673082
2021-01-05 23:04:11

2021-01-08 kl 11:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.