Erik Detthow oljemålning

861829

ERIK DETTHOW (1888-1952): Landskap , signerad Dettow, olja på pannå, ca 16x23 cm

Fack 2

Erik Detthow oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6673514
6676573
6673514
950
6672678
900
6672366
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.