Ring 18K

861826

RING, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, 1948, smaragdslipad bergkristall, genombrutet gallerverk, stl ca 16 1/4 jmfr 51, vikt ca 5.0 g, senare etui medföljer

Bruksslitage.

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Ring 18K

Budhistorik (25 bud)
6760320
5 200
6758454
5 000
6760312
4 800
6758454
4 400
6760310
4 200

Slutpris SEK:
5 200
546 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.