Soffbord teak

861824

SOFFBORD, 1900-talets mitt, sannolikt Kurt Östervig, teak, märkt Jason Danmark, höjd ca 50, 149x52 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Soffbord teak

Budhistorik (27 bud)
6677582
6677574
2 800
6677565
2 600
6677572
2 600
6677565
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.