Oljemålning

861820

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vy över Kalmarsund, otydligt signerad, olja på duk, ca 60x86 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6678296
6678294
750
6666825
700
6666824
500
6666822

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.