Matbord Bruno Mathsson & Piet Hein

861818

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, matbord, kromade spännben, skiva fanérad med masurbjörk, etikettmärkt, höjd ca 70, 130x145 cm

Repor samt bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 1

Budhistorik (15 bud)
6676740
3 200
6676092
6676738
6676092
2 800
6676737
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.