Taklampor Axel Annell, 2 stycken

861817

TAKLAMPA, Axel Annell, 2 st, 1900-talets andra hälft, två ljuspunkter, vitlackad plåt, höjd ca 90 diameter 65 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Budhistorik

2021-01-07 kl 12:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.