Bord masurbjörksfanér

861814

BORD, 1900-talets andra hälft, masurbjörksfanérad skiva, höjd ca 52, 70x70 cm

Repor på skiva, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Bord masurbjörksfanér

Budhistorik (2 bud)

6676642
6672949

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.