Whiteboardsskåp

861813

WHITEBOARDSSKÅP, 1900-talets andra hälft, masurbjörksfanér, höjd ca 120 cm, 160x12 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Whiteboardsskåp

Budhistorik (1 bud)

6675633
2021-01-07 08:33:24
500

2021-01-07 kl 16:30
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.