Taklampa Axel Anell 2 stycken

861812

TAKLAMPA, Axel Annell, 2 st, 1900-talets andra hälft, två ljuspunkter, vitlackad plåt, höjd ca 90 diameter 65 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 12

Taklampa Axel Anell 2 stycken

Budhistorik (3 bud)

6676804
500
6676803
6667940

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.