Golvlampa

861809

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, stilnovo typ, 1 ljuspunkt, mässing delvis lackerad, fot i marmor, ställbar i höjd samt i vinkel, högsta maxhöjd ca 210 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (23 bud)
6691165
7 000
6691163
6 800
6691161
6 600
6691145
6 400
6690818
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.