TAklmapa

861802

SVEND AAGE HOLM-SÖRENSEN, taklampa, Holm-Sörensen & co, Danmark, 1970-tal, 1 ljuspunkt, mässing, höjd ca 38 samt diameter 38 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

Belysning, Taklampor

TAklmapa

Budhistorik (15 bud)
6690152
1 600
6690134
6690151
6690134
1 400
6690149
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.