Kaffeservis Tjeckien

861800

KAFFESERVIS, 12 dlr., porslin, Tjeckien, 1900-talets mitt, dekor i underglasyrblått, bestående av: 8 kaffekoppar med fat, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål samt ljusstake, höjd ca 5-24 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Kaffeservis Tjeckien

Budhistorik (1 bud)

6674821
2021-01-06 19:05:21

2021-01-07 kl 13:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.