Taklampa

861799

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, modell T742, vitlackerad aluminium, 1970-tal, etikettmärkt, höjd ca 24, Ø 40 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Hylla 1

Taklampa

Budhistorik (13 bud)
6691472
900
6691470
850
6691469
6691468
750
6691467
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.